cialis soft 20mg
You are here: Home Články Čo sa inam nevošlo

Čo sa inam nevošlo


Užívateľské hodnotenie: / 1
SlabéDobré 

Víťazné videá Red Bull Film Your Ride 2013

Viac ako 900 ľudí naplnilo klub LOFT! v stredu večer 20. Novebra 2013 počas slávnostného vyhlásenia najlepších akčných videí s hlavným elementom jazda Red Bull Film Your Ride Awards. Víťazom hlavnej kategórie Best Video sa stal skejtový príbeh Lost & Found z dielne slovenských kameramanov Matúša Amricha a Miloslava Sallyho.

 

Pozvánka: Tuning Zraz Svidník 2012

SVIDNÍK (07.08.2012) TUNING ZRAZ Svidník privíta návštevníkov na letisku 10. – 13. augusta a aj tento rok je pre všetkých pripravený nabitý program, v ktorom nebude chýbať adrenalín, brilantné tuningové nápady a výborná zábava. V piatok začne oficiálny program nočnou jazdou mestom a po návrate áut do areálu bude pokračovať neónovou šou.

 
Užívateľské hodnotenie: / 1
SlabéDobré 

Propozície: PB DownHill Cup – 1. kolo Považská Bystrica

PB DownHill Cup je seriál troch pretekov konajúcich sa v blízkosti Považskej Bystrice. Na víťazov čaká množstvo vecných cien, ale víťazi sú nie len tí, ktorí si domov odnesú ceny, pre všetkých jazdcov je pripravená bohatá tombola, v ktorej môže vyhrať úplne každý. Dve lokality PB Cupu sú v tesnej blízkosti mestá Považská Bystrica, týmto chceme pritiahnuť početnú divácku kulisu a zachovať pritom lesný charakter tratí. 

   
Užívateľské hodnotenie: / 2
SlabéDobré 

FOTO: Vzdušné boje z papiera

Vzrušujúce vzdušné boje na mierovom poli sa odohrali počas víkendu v rakúskom Salzburgu, kde nadšenci papierových lietadiel z 83 krajín bojovali o svetové tituly Red Bull Paper Wings. Tri súťažné disciplíny poznajú po víkende svojich víťazov.

   
avana dapoxetine