cialis soft 20mg
You are here: Home Články Jachting Puma sa vracia!


Puma sa vracia!

E-mail Tlačiť PDF
Užívateľské hodnotenie: / 3
SlabéDobré 

FOTO: Loď Puma Ocean Racing, ktorá sa úspešne prezentovala na pretekoch Volvo Ocean Race 2008-09, bude opäť skúšať šťastie v nasledujúcej edícii VOR 2011-12 pod vedením „starého“ a skúseného skippera Kena Reada.


Posádku bude tvoriť mix veteránov z posledných pretekov a nováčikov, ktorí prejdú selekciou. Trénovať sa bude už túto jar v domovskom prístave v Newporte na Rhode Islande (USA).

Ken Read : „Posledné preteky boli tak pre mňa, ako aj pre celú spoločnosť Puma Ocean Racing veľmi dobrým začiatkom k tomu, aby sme si splnili náš sen a tým je víťazstvo.“ Na VOR 2008-09 skončila táto loď na druhom mieste.

 
Dôležitou zmenou pri tejto lodi je fakt, že v nasledujúcich pretekoch bude partnerom spoločnosti firma vyrábajúca lodné skrutky, BERG Propulsion. Okrem nej to bude ešte asi dvadsiatka iných spoločností v četne France´s Groupama, Italia 70, alebo Team Abu Dhabi.


Zaujímavosťou je aj to, že Puma Ocean Racing vytvára módnu kolekciu pre svoju posádku, ktorá ovplyvňuje aj športovú módu pre mladých. Pri móde už dlhšiu dobu spolupracuje s firmami Ducati a Ferrari.


Komentáre (0)

RSS feed Comments

Napíš komentár

smaller | bigger

busy
 
avana dapoxetine