cialis soft 20mg
You are here: Home

Warning: Attempt to modify property of non-object in /www/l/u/u20315/public_html/sport/components/com_jomcomment/mambots.php on line 139

Iné športy



Užívateľské hodnotenie: / 1
SlabéDobré 

VIDEO: Počuli ste už o Vincentovi?

Koľko máte rokov? Ako dlho už jazdíte na skateboarde? Vincent Nava má 14, jazdí dva a pol roka a ako jazdí posúďte sami. Je to proste nereálne!


 
Užívateľské hodnotenie: / 1
SlabéDobré 

VIDEO: Dušan Antalík má striebro z Majstrovstiev Francúzska v snowscoote

Jeden z najlepších slovenských Snowscoot a BMX jazdcov, Dušan Antalík, sa umiestnil na skvelom druhom mieste na Majstrovstvách Francúzska vo snowscoote, v kategórií Big Air, teda Freestyle skokoch na ľadových skokoch. Dušan tak potvrdil, že patrí v snowscoot športe medzi svetovú špičku.

 
Užívateľské hodnotenie: / 7
SlabéDobré 

FOTO: NetBuilding FlatDance 2012, Stará Ľubovňa

Všetko to začalo jedného pekného večera, keď mi zavolal Richard Štefančík, že plochu na FlatDance už dostavali a že ju mám prísť vyskúšať. Tak som sa vybral do mestskej športovej haly, tam ma už netrpezlivo očakával celý organizačný tím. Plocha prešla mojím schválením, takže všetko bolo pripravené na zajtrajšie majstrovstva SR.

   
Užívateľské hodnotenie: / 1
SlabéDobré 

Američan Jones obhájil víťazstvo v Alcatraze

San Francisco, USA (24. september 2012) - V drsných podmienkach väznice Alcatraz sa počas víkendu uskutočnilo svetové finále Red Bull King of the Rock. V tuhom finálovom súboji neoficiálnych majstrovstiev sveta v streetbale jeden na jedného, obhájil minuloročné víťazstvo Američan Jones. Slovák Jaro Ciho nepostúpil z prvého kola cez Španiela Cuestu, no napriek tomu účasť na svetovom finále je preňho veľkým úspechom.

 
Užívateľské hodnotenie: / 1
SlabéDobré 

Kreatívne plavidlá na Red Bull Rapids

Red Bull Rapids hľadá odvážnych plavčíkov, zaslúžilých kapitánov a admirálov námorných flotíl, ktorí postavia vlastnú loď a spolu s hviezdnou posádkou na palube preplavia zradné pereje divokej čunovskej riavy.  Plavidlo, ktoré prejde 200-metrovú trať najrýchlejšie a svojim inovatívnym dizajnom ohúri porotu a divákov na brehu, bude korunované za víťaza.

   
avana dapoxetine