cialis soft 20mg
You are here: Home

Warning: Attempt to modify property of non-object in /www/l/u/u20315/public_html/sport/components/com_jomcomment/mambots.php on line 139

LyžovanieUžívateľské hodnotenie: / 2
SlabéDobré 

Pozvánka: Masový extremný zjazd opäť v Tatrách

Po dvoch úspešných masových zjazdoch Red Bull Zjazd na doraz v uplynulých dvoch rokoch sa tento rok uskutočnia na slovenských horách hneď dva extrémne zjazdy pod názvom Red Bull Homerun. Je to výzva pre najrýchlejších zjazdárov na snowboardoch a lyžiach. Jeden vo Vysokých Tatrách už túto sobotu (8.2.2014) a druhý v Nízkych Tatrách (23.9.2014).

 
Užívateľské hodnotenie: / 2
SlabéDobré 

VIDEO: Adam Žampa a jeho prípravy na Olympiádu

Poniektorí z vás už určite rátajú dni do Olympiády v Soči. Spolu so slovenským reprezentantom v alpskom lyžovaní, Adamom Žampom, sme si pre vás pripravili krátke video o jeho prípravách do Soči. 

 
Užívateľské hodnotenie: / 8
SlabéDobré 

VIDEO: Backdoor playground na Chopku

Chalani z MK Video productions natočili naozaj luxusný slovenský edit z freeride-u na Chopku. Sleduj osem minút kvalitného prašanu a jazdenia. 

   
Užívateľské hodnotenie: / 4
SlabéDobré 

VIDEO: Bez víťazstva 2013, bežecké lyžovanie

Dňa 10.2.2013 sa uskutočnil nultý ročník Behu víťazstva, kde sa súťažilo klasickou metódou v bežeckom lyžovaní. Pozrite si krátky zostrih. 

 
Užívateľské hodnotenie: / 4
SlabéDobré 

Kráľ Chopka je Michal Bekeš!

Druhý ročník masového zjazdu Red Bull Zjazd na Doraz, ktorý sa konal počas víkendu v lyžiarskom stredisku Jasná v Nízkych Tatrách,  vyhral Michal Bekeš (23). Lyžiarsky inštruktor zo Ždiaru prevalcoval celé štartovné pole a spôsobom štart-cieľ dominoval na 4,1km trati s prevýšením 815 metrov časom 2:11,23 min.

   
avana dapoxetine