cialis soft 20mg
You are here: Home

Warning: Attempt to modify property of non-object in /www/l/u/u20315/public_html/sport/components/com_jomcomment/mambots.php on line 139

Moto športUžívateľské hodnotenie: / 1
SlabéDobré 

Tuning zraz premení Svidník na Monako

TUNING ZRAZ Svidník napíše 9. – 11. augusta 2013 svoju siedmu kapitolu. V priebehu troch dní sa svidnícke letisko premení na výnimočnú prehliadku tuningovej fantázie zloženej zo štvorkolesových šperkov vybrúsených od vizuálnych inovácií, cez technickú kreativitu až po ich rýchlosť a silu.

 
Užívateľské hodnotenie: / 3
SlabéDobré 

Symfónia 2 sekúnd. Spomalená zastávka v boxoch F1

Pred Veľkou cenou Nemecka sa muselo myslieť na každý detail a zastávka v boxoch je pochopitelne jednou z najdôležitejších súčastí každých pretekov. Ako ju zvládajú technici Red Bullu? Nazri na ich umenie prostredníctvom perfektného spomaleného videa.

 
Užívateľské hodnotenie: / 2
SlabéDobré 

VIDEO: DH-Zone.sk Ride For Fun

Video vzniklo neplánovane. Ale v rámci testovania rôznych pohľadov a uhlov GoPro Cam, som ju skúsil na motorke. A tu je výsledok. Keďže video je už trošku staršie, pokročili sme v projektoch a chystáme ešte dva veľké. Obidva sa budú týkať downhillu na bicykloch. V súčastnosti zostrojujeme nové homemade držiaky za pomoci technikov.

   
Užívateľské hodnotenie: / 2
SlabéDobré 

VIDEO: Rallye Tatry 2012

Minulý víkend (28.07.2012) sa konal ďalší úspešný ročník podtatranskej automobilovej súťaže Rallye Tatry 2012, ktorá sa jazdila na dvoch úsekoch s celkovou dĺžkou 13,7 km. V spolupráci s tímom LoRacing team, ktorý sa umiestnil na piatom mieste v absolútnom poradí Vám ponúkame možnosť nahliadnuť do ich jázd.

 
Užívateľské hodnotenie: / 7
SlabéDobré 

FOTO: Autoslalom Autoglym 2012

Tento rok je na východnom Slovensku naplánovaných až 6 pretekov, z ktorých sa už jeden konal 1.mája. Súťaž AutoSlalom AUTOGLYM 2012 sa konala vo Svidníku na ploche letiska, kde si zmerali sily autá rôznych kategórii.

   
avana dapoxetine