cialis soft 20mg
You are here: Home

Warning: Attempt to modify property of non-object in /www/l/u/u20315/public_html/sport/components/com_jomcomment/mambots.php on line 139

Čo sa inam nevošloUžívateľské hodnotenie: / 1
SlabéDobré 

Víťazné videá Red Bull Film Your Ride 2013

Viac ako 900 ľudí naplnilo klub LOFT! v stredu večer 20. Novebra 2013 počas slávnostného vyhlásenia najlepších akčných videí s hlavným elementom jazda Red Bull Film Your Ride Awards. Víťazom hlavnej kategórie Best Video sa stal skejtový príbeh Lost & Found z dielne slovenských kameramanov Matúša Amricha a Miloslava Sallyho.

 

Pozvánka: Tuning Zraz Svidník 2012

SVIDNÍK (07.08.2012) TUNING ZRAZ Svidník privíta návštevníkov na letisku 10. – 13. augusta a aj tento rok je pre všetkých pripravený nabitý program, v ktorom nebude chýbať adrenalín, brilantné tuningové nápady a výborná zábava. V piatok začne oficiálny program nočnou jazdou mestom a po návrate áut do areálu bude pokračovať neónovou šou.

 
Užívateľské hodnotenie: / 1
SlabéDobré 

Propozície: PB DownHill Cup – 1. kolo Považská Bystrica

PB DownHill Cup je seriál troch pretekov konajúcich sa v blízkosti Považskej Bystrice. Na víťazov čaká množstvo vecných cien, ale víťazi sú nie len tí, ktorí si domov odnesú ceny, pre všetkých jazdcov je pripravená bohatá tombola, v ktorej môže vyhrať úplne každý. Dve lokality PB Cupu sú v tesnej blízkosti mestá Považská Bystrica, týmto chceme pritiahnuť početnú divácku kulisu a zachovať pritom lesný charakter tratí. 

   
Užívateľské hodnotenie: / 2
SlabéDobré 

FOTO: Vzdušné boje z papiera

Vzrušujúce vzdušné boje na mierovom poli sa odohrali počas víkendu v rakúskom Salzburgu, kde nadšenci papierových lietadiel z 83 krajín bojovali o svetové tituly Red Bull Paper Wings. Tri súťažné disciplíny poznajú po víkende svojich víťazov.

 
Užívateľské hodnotenie: / 1
SlabéDobré 

Bratislavské nebo plné papierových lietadiel

Z nového odletového terminálu medzinárodného bratislavského letiska M.R. Štefánika odletelo vo štvrtok 22.marca nezvyčajne veľa lietadiel. Letiskový radar, veru, mal čo robiť, keď 20 najlepších borcov zo Slovenska vypustilo nadupané papierové lietadielká na Red Bull Paper Wings.

   
avana dapoxetine