cialis soft 20mg
You are here: Home

Warning: Attempt to modify property of non-object in /www/l/u/u20315/public_html/sport/components/com_jomcomment/mambots.php on line 139

MTBUžívateľské hodnotenie: / 9
SlabéDobré 

REPORT: Riders Dirt Contest 2014, Lipany

Koncom augusta, konkrétne 23.8., sa v meste Lipany konala dirtová akcia pod názvom RIDERS DIRT CONTEST. Počasie bolo objednané na príjemných 23°C, aby sa chalani vo vzduchu niekam nevyparili. Na riderov čakali ušejpované dirty Behind the hall dirts pozostávajúce z päť metrového rozjazdu z ktorého sa rútili na 2 skoky, klopkenku a ukončili to step-upom.

 
Užívateľské hodnotenie: / 4
SlabéDobré 

VIDEOPOZVÁNKA: XSC Dirt Contest 2014, Stará Ľubovňa

XSC Dirt Contest 2013 bola jedna z najlepších slovenských BMX/MTB súťaží na dirt jumpoch. Špičkoví jazdci, ešte lepšie triky a samozrejme poriadna after party. Už o pár dní tu máme tretí ročník tejto súťaže, prídite si zajazdiť, podporiť a samozrejme sa zabaviť. 

 
Užívateľské hodnotenie: / 3
SlabéDobré 

VIDEO: First Slovak Slopestyle 2014, Kálnica

Prvý Slovenský Slopestyle sa konal v dňoch 20.-22.6. v Dema Bike Park Kálnica. Po preloženom prvom termíne nám tentokrát počasie prialo celé tri dni. Prinášame ti oficiálne video, fotky a pár slov od organizátora, Vila Križana.

   
Užívateľské hodnotenie: / 1
SlabéDobré 

POZVÁNKA: Prvý slovenský slopestyle

Slopestyle už nie je MTB disciplína, ktorú by si mohol pozerať len na videách. Vilko Križan sa rozhodol priniesť európskych jazdcov na Slovensko a 17. mája to spolu všetci odpália poriadnou akciou v Kálnici. Prídeš? 

 
Užívateľské hodnotenie: / 22
SlabéDobré 

VIDEO: KÁMO TRIP, marec 2014

Tento trip vznikol len takou myšlienkou do vetra v jeden deň počas jazdenia v LTR hale v Prešove, no stal sa skutočnosťou a jedným z naj tripov! Názov tripu nebol do poslednej chvíle známy, no postaral sa o to iniciátor tripu, Pichi. Keď sa pýtate prečo KAMO, tak len z jediného dôvodu. U Pichiho sme si všimli, že akosi podozrivo často rozpráva slovo kamo, začali sme to počítať a len za jednu hodinu sme mu to narátali 97 krát, preto KAMO TRIP.

   
avana dapoxetine